Hakkımızıda

Günümüzün metal sektöründe adını kalite ile bağdaştıran Güçlü Madeni Çelik Eşya 1989 yılında Ankara Örnek sanayi’de Ufuk Korkmaz ve kardeşleri tarafından kurulmuştur.

O yıllarda küçük bir atölye olan firmamız 1999 yılında İvedik Organize Sanayi Bölgesine 3250 m2 alan içerisinde fabrikalaşma sürecine girmiştir. Gelişen dünya teknolojisini yakından takip eden firmamız donanımlı CNC Makina parkı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Faaliyet alanlarımız saç aksamlı tüm cihaz kutuları metalin her türlü işleyişini hazır hale getirerek müşteri isteğine yönelik ürün gruplarını ortaya koymaktayız. Mühendislik hizmetleri; tasarım aşaması ile başlayan iş yönelimlerimiz işinin ehli ustalarımız ile bütünleşip punclama, kesim, büküm, kaynak, torna, tesviye, montaj ve kaplama aşamalarının ardından kalite departmanından geçerek müşteriye ulaşır.

Güçlü Madeni Çelik Eşya 2007 yılında yeni bir atılım ile Güçsoy Asansör markası adı altında asansör sektörüne giriş yapmıştır. İç güvenlik katlanabilir kapı üretimi ile asansör sektörüne hizmet veren firmamız uluslararası çalışmalarda milli sermayenin bir parçası olarak ülke ekonomisine faydalı olmayı ve katkıda bulunmayı hedeflemektedir.