Topluma ve Çevreye Duyarlı Çalışma

“En iyi referansımız, ürünlerimizin yüksek kalitesidir.” söylemiyle çalışmalarını sürdüren Güçlü Madeni Çelik Eşya, farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlayıp firma profilini en yüksek seviyeye çıkarmak misyonunu taşıyoruz.

Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak, sürekli iyileştirme politikasını benimsemek, bu anlayışın tüm çalışanlar tarafından benimsenmesi ve uygulanmasını sağlamak. Topluma ve çevreye sorumluluk bilinciyle çalışmalarını sürdürmek olarak açıklıyoruz. Güvenilir olmak, yapılan her işin arkasında olup disiplinli çalışma anlayışı ile verilen her sözün arkasında durmak; müşterileriyle yeni teknolojiyi yaratıcı ve yetenekli çalışanlarımızla bütünleyip en iyi hizmeti sunmak; çevre ve toplum sağlığına uygun çalışma sistemini kurarak çevreye ve topluma karşı sağlıklı çalışmalardan yana olmak ise Güçlü Madeni Çelik Eşya’nın değerlerini oluşturuyor.

Vizyon ve hedeflerimize ulaşmanın yolunun çalışanlarımızın bilgi ve becerilerinin attırılmasına bağlı olarak gösterecekleri performans ile gerçekleşeceğine inanmaktayız.

Çalışan verimliliğini arttırıcı sorumluluk bilincini geliştirici bir katılımcı yönetim politikası izlemekteyiz. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi belgesine bağlı sürekli iyileştirme yönetimini seçerek çalışanlarımıza verilen düzenli eğitimlerle gelişim sürecini hızlandırmaktayız.